Łączymy obie Strony Rekrutacji

W czym i komu możemy pomóc?

Specjalizujemy się w rekrutacji i elekcji Kandydatów na stanowiska eksperckie a także kierownicze średniego i wyższego szczebla. Z sukcesami zrekrutowaliśmy Pracowników na stanowiska : Projektantów (branża elektryczna, HVAC, branża budowlana), Konstruktorów – konstrukcje stalowe, Managerów i Specjalistów sprzedaży, Managerów i specjalistów Marketingu, Administracji, Finansów i księgowości, HR, Kierowników i Dyrektorów produkcji, Specjalistów i Managerów ds. zarządzania projektami PV. Naszym głównym celem jest, aby towarzyszyć naszym Klientom w rozwoju Ich biznesu. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt rekrutacyjny, dzięki któremu nasi Partnerzy będą rosnąć w siłę.

Dlaczego warto z nami pracować?

Podstawą naszych działań w CVUP są 3 filary: ciekawość zarówno w kierunku potrzeb Klienta, jak i Kandydata. Jesteśmy ciekawi każdej historii, wszelkie plany Obu Stron są dla nas istotne, nie zakładamy od razu żadnych rozwiązań, podążamy za planami i wyobrażeniami zarówno Klientów jak i Kandydatów, aby na koniec móc zaproponować najlepsze rozwiązania.

Kolejnym filarem jest szerokie spojrzenie – do procesów rekrutacyjnych zapraszamy wielu Kandydatów, których doświadczenie zawodowe, predyspozycje i chęci zmiany a także unikalne cechy indywidualne sprawiają, że mogą być Kandydatami idealnymi w danym procesie. Staramy się jednak sięgać głębiej i patrzeć szerzej, wychodzić z projektem rekrutacyjnym do szerszego grona Kandydatów, których np. doświadczenie zawodowe wcale nie jest oczywiste. Dzięki doświadczeniu w prowadzeniu rekrutacji oraz wysokiej świadomości biznesowej, doskonale wiemy, że często nieoczywiste – doświadczenie zawodowe, unikalne kompetencje czy profil charakterologiczny – może okazać się idealny w danym projekcie rekrutacyjnym.

Wreszcie trzecim filarem naszych działań, jest odpowiedzialność – za projekt i tym samym, w pewnym sensie sukces biznesu naszego Klienta, ale również za zmianę zawodową naszego Kandydata. Chcemy, aby wszystkie zmiany, które dzieją się za naszym pośrednictwem były przemyślane a rezultaty tych zmian, dobre dla obu Stron.

Jak pracujemy?

Specjalizujemy się przede wszystkim w metodzie direct search, która pozwala na precyzyjne dotarcie do potencjalnych kandydatów spełniających wszelkie wymagania niezbędne na danym stanowisku. Korzystamy z własnych baz kandydatów, z rekomendacji uzyskiwanych podczas spotkań z Klientami lub innymi kandydatami, profesjonalnych mediów społecznościowych, aktywnego networkingu.

Każdy nasz projekt poprzedza analiza potrzebcelów biznesowych Klienta, w trakcie procesu przykładamy ogromną wagę do potrzeb i celów zawodowych Kandydatów, tak aby zaproponowane przez nas połączenie było trwałe i dawało satysfakcję obu Stronom.

Wśród nas są certyfikowani Trenerzy FRIS oraz konsultanci Extended DISC, dzięki czemu w trakcie procesu rekrutacji na życzenie Klienta i za zgodą Kandydata, możemy przeprowadzić dodatkowe analizy.

Sprawdź, jak realizujemy Projekty Rekrutacyjne Krok po Kroku.

Bez nazwy-1

Analiza potrzeb, budowa profilu idealnego kandydata.

Jesteśmy ciekawi, interesuje nas wiele, zadajemy dużo pytań. Staramy się od razu tworzyć profil idealnego kandydata.

Omówienie warunków współpracy, podpisanie umowy projektowej / ramowej.

Po uzgodnieniu i zaakceptowaniu przez obie Strony terminu oraz możliwości wykonania zadania, podpisujemy umowę projektową lub ramową.

Poszukiwanie Kandydatów.

Czas potrzebny do przeanalizowania rynku oraz do znalezienia i zaprezentowania pierwszych rekomendacji to zwykle około 10dni kalendarzowych. Dokładamy wszelkich starań, aby ten czas był jak najkrótszy.

Przedstawienie listy rekomendowanych Kandydatów.

Jeśli nie umówimy się inaczej na pierwszym etapie procesu, przedstawimy Państwu 3-5 rekomendowanych Kandydatów.

Badanie FRIS/ Extended DISC jako opcja.

Na Państwa życzenie oraz za zgodą Kandydatów, przeprowadzamy badania FRIS lub Extended DISC.

Organizacja spotkania z wybranymi Kandydatami.

Po zaakceptowaniu listy Kandydatów i wyborze osób, które chcielibyście Państwo poznać bliżej, pomagamy w organizacji spotkania rekrutacyjnego.

Oferta dla Kandydata, potwierdzenie warunków.

Po zaakceptowaniu jednego z Kandydatów, składacie Państwo ofertę zatrudnienia, którą przedstawiacie Państwu Kandydatowi samodzielnie lub za naszym pośrednictwem. Potwierdzamy warunki z Kandydatem i monitorujemy sytuację do momentu podpisania umowy.

Zakończenie projektu.

Projekt kończy się połączeniem Obu Stron Rekrutacji i rozpoczęciem pracy przez Kandydata.

Gwarancja

Na każdą prowadzoną przez nas rekrutację udzielamy gwarancji.