Łączymy obie Strony Rekrutacji.

Pozwól sobie pomóc i zatrudniaj najlepszych dla Twojego biznesu.

Rekrutacja Pracowników to bardzo odpowiedzialne zadanie, sytuacja, dzięki której wszystko się zmienia – zarówno dla jednej, jak i dla drugiej Strony. W rezultacie Rekrutacja, to Zmiana, która, jeśli dobrze poprowadzona, wszystkim wychodzi na dobre.

Trzy filary naszych działań

Podstawą naszych działań w CVUP są 3 filary: ciekawość zarówno w kierunku potrzeb Klienta, jak i Kandydata. Jesteśmy ciekawi każdej historii, wszelkie plany Obu Stron są dla nas istotne, nie zakładamy od razu żadnych rozwiązań, podążamy za planami i wyobrażeniami zarówno Klientów jak i Kandydatów, aby na koniec móc zaproponować najlepsze rozwiązania.

Kolejnym filarem jest szerokie spojrzenie – do procesów rekrutacyjnych zapraszamy wielu Kandydatów, których doświadczenie zawodowe, predyspozycje i chęci zmiany a także unikalne cechy indywidualne sprawiają, że mogą być Kandydatami idealnymi w danym procesie. Staramy się jednak sięgać głębiej i patrzeć szerzej, wychodzić z projektem rekrutacyjnym do szerszego grona Kandydatów, których np. doświadczenie zawodowe wcale nie jest oczywiste. Dzięki doświadczeniu w prowadzeniu rekrutacji oraz wysokiej świadomości biznesowej, doskonale wiemy, że często nieoczywiste – doświadczenie zawodowe, unikalne kompetencje czy profil charakterologiczny – może okazać się idealny w danym projekcie rekrutacyjnym.

Wreszcie trzecim filarem naszych działań, jest odpowiedzialność – za projekt i tym samym, w pewnym sensie sukces biznesu naszego Klienta, ale również za zmianę zawodową naszego Kandydata. Chcemy, aby wszystkie zmiany, które dzieją się za naszym pośrednictwem były przemyślane a rezultaty tych zmian, dobre dla obu Stron. Zobacz, co jeszcze nas wyróżnia.

Analiza potrzeb, budowa profilu idealnego kandydata.

Jesteśmy ciekawi, interesuje nas wiele, zadajemy dużo pytań. Staramy się od razu tworzyć profil idealnego kandydata.

Omówienie warunków współpracy, podpisanie umowy projektowej / ramowej.

Po uzgodnieniu i zaakceptowaniu przez obie Strony terminu oraz możliwości wykonania zadania, podpisujemy umowę projektową lub ramową. Zwykle posługujemy się wzorem, który jest do pobrania tutaj, ale jesteśmy otwarci na wzory umów funkcjonujące w Państwa Firmach.

Poszukiwanie Kandydatów.

Czas potrzebny do przeanalizowania rynku oraz do znalezienia i zaprezentowania pierwszych rekomendacji to zwykle około 10dni roboczych. Dokładamy wszelkich starań, aby ten czas był jak najkrótszy.

Przedstawienie listy rekomendowanych Kandydatów.

Jeśli nie umówimy się inaczej na pierwszym etapie procesu, przedstawimy Państwu 3-5 rekomendowanych Kandydatów.

Testy FRIS/ Extended DISC jako opcja.

Na Państwa życzenie oraz za zgodą Kandydatów, przeprowadzamy testy FRIS lub Extended DISC.

Organizacja spotkania z wybranymi Kandydatami.

Po zaakceptowaniu listy Kandydatów i wyborze osób, które chcielibyście Państwo poznać bliżej, pomagamy w organizacji spotkania rekrutacyjnego.

Oferta dla Kandydata, potwierdzenie warunków.

Po zaakceptowaniu jednego z Kandydatów, składacie Państwo ofertę zatrudnienia, którą przedstawiacie Państwu Kandydatowi samodzielnie lub za naszym pośrednictwem. Potwierdzamy warunki z Kandydatem i monitorujemy sytuację do momentu podpisania umowy.

Zakończenie projektu.

Projekt kończy się w momencie podpisania umowy o pracę/ o współpracy przez obie Strony.

Gwarancja

Na każdą prowadzoną przez nas rekrutację udzielamy gwarancji – w zależności od stanowiska i wielkości projektu.