Przygotowanie, to klucz do sukcesu a my jesteśmy gotowi!

Jesteśmy zespołem specjalistów, z doświadczeniem kilku lub kilkunastoletnim w prowadzeniu rekrutacji. To, co na pewno wyróżnia nasz zespół, to kwestia posiadania doświadczenia w obszarze HR, ale również doświadczenia zawodowe z innych obszarów.

Łączymy doświadczenia z obszaru HR z tymi zdobytymi w obszarach zarządzania (zespołami, projektami), operacji (sprzedaż, relacje z Klientem, produkcja, logistyka) oraz wsparcia (marketing, HR, kontrola jakości). 

Każdą osobę w zespole CVUP cechuje wysoka świadomość biznesowa, która jest niezbędna naszym zdaniem do prowadzenia rekrutacji na najwyższym poziomie. 

Mieszanka naszych doświadczeń umożliwia nam podejście do każdego projektu w sposób „wielowymiarowy”, oczekiwania oraz plany Klientów są dla nas zrozumiałe, potrafimy szybko utożsamić się z potrzebami oraz zaprojektować skuteczne rozwiązania. Cenimy sobie naszą różnorodność.

W czym i komu możemy pomóc?

Realizujemy projekty rekrutacyjne w obszarach zarządzania – (managerowie, specjaliści – zarządzanie zespołami, projektami), operacji (managerowie, specjaliści – logistyka, produkcja, sprzedaż, relacje z Klientem, serwis, montaż, działy technologiczne) oraz wsparcia (managerowie, specjaliści – marketing, HR, kontrola jakości).

Jak pracujemy?

Specjalizujemy się przede wszystkim w metodzie direct search, która pozwala na precyzyjne dotarcie do potencjalnych kandydatów spełniających wszelkie wymagania niezbędne na danym stanowisku, korzystamy również z własnych baz kandydatów oraz z rekomendacji uzyskiwanych podczas spotkań z Klientami lub innymi kandydatami.
Każdy nasz projekt poprzedza analiza potrzeb i celów biznesowych Klienta, w trakcie procesu przykładamy ogromną wagę do potrzeb i celów zawodowych Kandydatów, tak aby zaproponowane przez nas połączenie było trwałe i dawało satysfakcję obu Stronom.
Wśród nas są certyfikowani Trenerzy FRIS oraz konsultanci Extended DISC, dzięki czemu w trakcie procesu rekrutacji na życzenie Klienta i za zgodą Kandydata, możemy przeprowadzić dodatkowe analizy.

Czego sobie życzymy?

Wielu projektów rekrutacyjnych, w ramach których będziemy mogli połączyć Firmy, które wiedzą, że sukces buduje się dzięki odpowiednim Ludziom na pokładzie, z tymi odpowiednimi Ludźmi, którzy będą mogli budować sukces w nowym miejscu pracy.

Stosujemy dwie metody,
aby poznać predyspozycje kandydatów

Na życzenie Klienta, za zgodą Kandydata, możemy przeprowadzić dodatkowe analizy.
FRIS
EXTENDED DISC