Przygotowanie,
to klucz do sukcesu
My jesteśmy gotowi!

CVUP.PL Kto za tym stoi?

Nazywam się Maja Gregorowicz-Farbotko i jestem założycielką Agencji rekrutacyjnej CVUP.PL 

Posiadam bogate doświadczenie w zarządzaniu kompetencjami, z rekrutacją jestem związana od ponad 10 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w firmach z sektora produkcyjnego i logistycznego na stanowiskach związanych z zarządzaniem operacyjnym oraz z budowaniem i rozwijaniem struktur HR, jako HR Manager oraz HR Business Partner. Jestem Certyfikowanym Trenerem FRIS oraz konsultantem Extended DISC.

Zespół?

Jesteśmy grupą specjalistów, z doświadczeniem kilku lub kilkunastoletnim w prowadzeniu rekrutacji. To, co wyróżnia nasz zespół, to kwestia posiadania doświadczenia w obszarze HR, ale również doświadczenia zawodowe z innych obszarów jak produkcja, czy logistyka.  Mieszanka tych doświadczeń umożliwia nam podejście do każdego projektu w sposób „wielowymiarowy”, oczekiwania oraz plany Klientów są dla nas zrozumiałe, potrafimy szybko utożsamić się z potrzebami oraz zaprojektować skuteczne rozwiązania. Cenimy sobie naszą różnorodność.

Jacy jesteśmy?

  • Terminowi. Trzymamy się ustalonych terminów, wiemy, że czas to pieniądz. 
  • Konkretni. Nasza współpraca z obiema Stronami rekrutacji to rozmowa o faktach, posługujemy się tylko takimi informacjami. 
  • Kreatywni. Proponowane przez nas rozwiązania często są dosyć nieoczywiste, docieramy do właściwych Kandydatów wykorzystując różne metody. 
  • Nastawieni na budowanie relacji. Chcemy budować długotrwałe relacje, oparte na zaufaniu, współpracy i zrozumieniu. 
  • Świadomi. Rozumiemy zarówno biznes i jego potrzeby jak i potrzeby Kandydatów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania.

Czego sobie życzymy?

Wielu projektów rekrutacyjnych, w ramach których będziemy mogli połączyć Firmy, które wiedzą, że sukces buduje się dzięki odpowiednim Ludziom na pokładzie, z tymi odpowiednimi Ludźmi, którzy będą mogli budować sukces w nowym miejscu pracy.

Stosujemy dwie metody,
aby poznać predyspozycje kandydatów

Na życzenie Klienta, za zgodą Kandydata, możemy przeprowadzić dodatkowe analizy.
FRIS
EXTENDED DISC